Any cookies that may not be particularly necessary for the website to function and is used specifically to collect user personal data via analytics, ads, other embedded contents are termed as non-necessary cookies. Një person në distancë mund të jetë i dobishëm. Linku i lajmit u kopjua. Shëndeti: Për shkak të gjithë kësaj do t’i ndieni të gjitha efektet e stresit për të cilat fajin do ta keni ju vetë. These cookies do not store any personal information. Do bëheni shumë entuziastë gjatë kësaj periudhe. 5 Qershor: Eklipsi i Hënës së plotë në shenjën e Shigjetarit. Dashuria: Vazhdimisht do të kërkoni ndryshim, mirëpo nuk do të dini si. Eklipsi i plotë i diellit në dhjetor sjell energji pozitive duke ju ndihmuar t’i vini në punë idetë dhe mendimet në favorin tuaj. Sjellja juaj është introspektive pra do shikoni më shumë brenda vetes se njerëzit dhe gjërat përreth. But opting out of some of these cookies may have an effect on your browsing experience. 30 Korrik, 2020. Ëndrrat tuaja më të mëdha janë në vëmendjen e Diellit tani. Lajme të mira gjithashut edhe për ata që presin një punë të re, promovim apo shkollim. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do ecë ky muaj për të lindurit e çdo shenje. Dieta detox 3-ditore që ju sjell në vete, Pse nuk duhet të konsumoni në asnjë mënyrë banane me stomakun bosh, Trajtimi 3 ditor me vaj ekstra të virgjër ulliri për pastrimin e mëlçisë nga helmet, Sipas stinës, këto ushqime pastrojnë enët e gjakut, Terapia e Rërës Kundër Reumatizmës – Çfarë Duhet Të Dini, Kur mushkëritë tuaja thërrasin për ndihmë ato dërgojnë këto shenja, Vitaminat që funksionojnë njësoj si antibiotikët, A është e këshillueshme të flesh me freskuesen ndezur? Telegrafi sjell përshtatjen e parashikimit të yjeve, më poshtë mund të lexoni se çfarë ju ka rezervuar qershori. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn. Atëherë do të nevojitet vetëm pak më shumë vetëkontroll dhe përpjekje. Për këto angazhime të mëdha do të ankoheni për çdo gjë dhe për gjithçka, prandaj vendi juaj i punës do të jetë edhe më i vështirë seç është në të vërtetë. Lidhjet romantike janë thuajse të pa evitueshme gjatë këtij viti. Mbajini shënim ëndrrat dhe mendimet apo idetë gjatë kësaj periudhe me Mërkurin e zmbrapsur pasi mund të jetë informacioni që ju duhet për tu bërë të vetëdijshëm. Dashuria: Për ata të cilët janë në lidhje, ky muaj kryesisht do t’u kalojë qetë me ndonjë gabim të vogël dhe ndërhyrje të pakëndshme nga ana e tyre. Nga njëra anë, do të ndiheni të sigurt dhe të qëndrueshëm dhe gjatë gjithë kohës do të përpiqeni që me konsekuencë të vëni në veprim atë që mendoni, madje ngadalë dhe sigurt, ndërsa, nga ana tjetër, vazhdimisht do të bini në fazën e veprimeve të panevojshme dhe të vrullshme me të cilat do të mund të avanconi punën tuaj. Pandemia ka ndikuar në jetën e të gjithëve dhe në fund të muajit, do të dëshironi më shumë se kurrë që t’i riktheheni normalitetit. Puna: I gjithë muaji do të jetë i shënuar me analiza të mëdha, vlerësime dhe kalkulime rreth partnerëve të rinj dhe të vjetër në punë. Në të kundërt, eklipsi i 21 qershorit mund të shënojë largimin e një miku ose një prej tyre mund të mos jetë mbështetës ndaj jush ose t’ju tradhtojë. Eklipsi i plotë i diellit në dhjetor sjell energji pozitive duke ju ndihmuar t’i vini në punë idetë dhe mendimet në favorin tuaj.