Nauka jezyków

 
„Bez znajomości języków obcych człowiek czuje się gorzej niż bez paszportu”
                                                                                                                 
                                                               Antoni Czechow
 
    W dzisiejszym czasach, gdzie przekraczanie granic nie stanowi już większego problemu, wyżej przytoczona myśl Czechowa wydaję się być szczególne aktualna. Jedyną barierą pozostaje język,  który jest naszym podstawowym środkiem komunikacji z drugim człowiekiem.  Szacuję się, iż na całym świecie ludzie posługują się obecnie około 5000 tys. różnych języków, jednak najbardziej popularna jest grupa tylko 30. Są to m.in. angielski, niemiecki, francuski a także rosyjski. Jest to jeden z najbardziej rozprzestrzenionych języków świata, którym posługuje się  ok. 300 mln osób na całym świecie! To także język wielkich klasyków literatury m.in. Bułhakowa, Dostojewskiego bądź Czechowa. Warto więc go bliżej poznać!
    PROKMA oferuje naukę języka rosyjskiego i ukraińskiego na każdym poziomie zaawansowania, i w każdej grupie wiekowej. Gwarantujemy przyjemną atmosferę sprzyjąjącą efektywniejszej nauce, wykorzystanie multimediów, i zapoznawanie się z kulturą rosyjską i ukraińską.  Prócz tego zapewniamy m.in:

  • Zajęcia z native speaker’ami
  • Lekcje przez komunikator Skype
  • Kurs specjalistycznego języka biznesowego
  • Pomoc w zdobyciu rosyjskiej, bądź ukraińskiej literatury, filmów i pomocy naukowych.

 
    Jesteśmy pewni, iż z okazji zbliżającego się wielkimi krokami EURO 2012, organizowanego razem z Ukrainą, nauka języka naszych sąsiądów może przyczynić się do zawiązania nowych cennych kontaktów biznesowych bądź poszerzenia już aktualnych.
    Mając to na uwadze, nasza oferta obejmuję także naukę specjalistycznego języka bizsnesowego!