Pozycjonowanie stron internetowych

 
Popularyzacja Internetu powoduje, iż coraz więcej firm chcąc dotrzeć do klienta zakłada własną stronę WWW. Codziennie przybywa ich setki! W efekcie, o wiele trudniej zainstnieć w sieci. Najpopularniejsze wyszukiwarki takie jak Google, Onet.pl czy Wp.pl zwykle odsyłają nas do najpopularniejszych firm z wieloletnim stażem na rynku usług. Co jednak zrobić ma firma zaczynająca swoją działalność, lub chcąca rozszerzyć krąg swoich potecjalnych klientów?
 
Z doświadczenia wiemy, iż większość klientów zakańcza poszukiwanie interesującej ich informacji już na drugiej stronie rezultatów wyszukiwania. Dlatego coraz więcej firm decyduje się pozycjonować swoją witrynę.
Naszym zadaniem będzie optymalizacja Państwa strony, w taki sposób by znalazła się ona w czołówce wyników wyszukiwania, co w efekcie doprowadzi do zwiększonej liczby odwiedzin. Od tego momentu każdy zadowolony klient będzie polecał Państwa firmę swoim znajomym i chwalił ją na forach dyskusyjnych, co już samo w sobie będzie powodowało zwiększenie zainteresowania ofertą.
 
Na czym polega pozycjonowanie?
 
Pozycjonowanie (ang. SEO - Search Engine Positioning), jest obecnie jedną z najpopularniejszych form promocji firmy w sieci Internet. Jej końcowym efektem jest podniesienie pozycji adresu Państwa firmy w rezultatach internetowych wyszukiwarek. Czynność wypozycjonowania strony oznacza szereg różnych technik, obejmujących m. in:
 

  • Określenie systemu słów kluczowych, po wpisaniu których witryna będzie pojawiała się w czołówce wyników wyszukiwania
  • Poprawa kodu strony, pod kątem tzw. botów wyszukiwarkowych
  • Umieszczanie informacji o firme w zasobach internetu.

 
Pozycjonowanie jest dosyć żmudną pracą, która jednak przynosi bardzo zadowalające efekty, zwłaszcza w przypadku dopiero co tworzących się firm! Jesteśmy pewni, iż nasza usługa pozwoli Państwu szybciej zaistnieć w świadomości klientów!
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!